Horsense

www.hosense.cz

Vyjádření klienta

Markéta Pařízková

majitelka a hlavní lektorka Horsense

Když jsem hledala tvůrce pro video o našich kurzech, procházela jsem reference desítek firem a hledala, co by mě zaujalo. U Adiza jsem se zastavila hned kvůli několika věcem. Určitě to byla kvalita zpracování a kamera, zaujala mě práce s atmosférou a emocemi - to bylo pro naše video stěžejní a v neposlední řadě schopnost udělat video na míru produktu. Často jsem se setkala s tím, že kameraman má nějaký svůj "styl" a není jej schopen opustit ani když se k produktu příliš nehodí. U Adiza jsem našla videa opravdu na míru produktu, chápající jeho účel a podstatu. Adam Lašek naživo si mne získal sympatickým lidským přístupem, profesionalitou, smyslem pro humor a hlavně zájmem. Už při našem prvním setkání měl upřímný zájem o to jak naše kurzy fungují, chtěl pochopit jejich podstatu a poznat atmosféru. Při natáčení mě jeho tým překvapil svým nasazením a schopností se přizpůsobit novým situacím. S výsledným videem jsem více než spokojena. To, že finální video vzniklo po pouze jedné korektuře mluví myslím samo za sebe. Po této zkušenosti jsme Adizu svěřili tvorbu našeho nového webu a počítáme i s dalšími videi. Věřím, že komplexní přístup, který Adizo poskytuje - od videa přes web po marketing nám přivede spoustu nových klientů a let příjemné spolupráce.

 

Pro nevšední a jedinečný projekt Horsense jsme natáčeli video o jejich kurzu Outdoors.

Firma se zabývá lekcemi osobnostního rozvoje s koňmi, které probíhají za pomocí unikátní metody (ve světě známé jako HAE – Horse Assisted Education).

Původně jsme byli firmou osloveni v rámci projektu Kreativní voucher, který měl uhradit náklady na video. Bohužel jsme nebyli vylosován, lidé z Horsense s námi přesto video natočit chtěli. Pustili jsme se tedy do spolupráce, i když s výrazně sníženým rozpočtem.

Hlavním cílem snímku bylo zvýšit zájem o kurz Horsense Outdoors. Videem přibližujeme zážitky účastníků kurzu, atmosféru i místa, kde se kurz koná. Snímek je používán na webových stránkách Horsense a při reklamních kampaních na sociálních sítích.

Přehrát VIDEO

212
213 246 247 248
Zavřít
213 246 247 248
E.ON ČEZ Statutární město BrnoČeská pošta
ReprofitVUT BrnoMAKRO Diasorin
SNHK UnisComputers Lux hotel ONYX ČKD Blansko