Reprofit International

www.reprofit.cz

Vyjádření klienta

Mgr. Vít Hubinka

quality manager a vedoucí laboratoří

V dnešní době se na poli firemních prezentací a designu pohybuje spousta lidí a kdekdo se nazývá profesionálem. Bohužel opak je pravdou a najít opravdového profesionála, který ví co a jak, je problém. V Adizu přesně takoví jsou. Prezentaci naší firmy posunuli na novou úroveň s důslednou péči a neobvyklým smyslem pro detail. Lidé tam mají názor a dělají věci, které mají smysl a význam. Vidí firemní prezentaci ve větším rozlišení, v souvislostech a nenechají vás udělat chybu, která se na první pohled zdá být dobrým nápadem.

 

Reprofit International je renomovaná klinika reprodukční medicíny a gynekologie, která se svojí úspěšností řadí mezi vysoce úspěšná evropská zařízení. Od jejího vzniku v roce 2006 si jejich pomoc vybralo více než 13 000 párů z více než 90 zemí světa. 

Pro nové webové stránky a propagační materiály Reprofitu jsme zajišťovali tvorbu imagových fotografií lékařů. Dále jsme fotografovali interiéry a exteriéry kliniky. Všechny fotografie si můžete prohlédnout na oficiálním webu a ve fotogalerii.

Dále  jsme vytvořili firemní video představující kliniku s voiceoverem v české a anglické verzi.

Přehrát VIDEO

217
218 219 220 221 222 223
Zavřít
218 219 220 221 222 223
E.ON ČEZ Statutární město BrnoČeská pošta
ReprofitVUT BrnoMAKRO Diasorin
SNHK UnisComputers Lux hotel ONYX ČKD Blansko